İnternet ve Ağ Teknolojileri Bölümü
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hatay - Mustafa Kemal Üniversitesi - Kırıkhan Meslek Yüksekokulu- İnternet Ve Ağ Teknolojileri

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İletişimİletişim  
Siteden Faydalanabilmek İçin Lütfen Siteye Üye Olunuz..!! Her türlü istek,öneri ve şikayetleriniz için netvork.tk@hotmail.com ve www.netvork.tk@hotmail.com

Veri Tabanı Yönetim Sistemi Geçen Yıl Soruları

YazarMesaj
Mehmet Göksu
Admin
Admin
Mehmet Göksu

Doğum tarihi : 24/06/90
Netvork.Tk@hotmail.com

Veri Tabanı Yönetim Sistemi Geçen Yıl Soruları Empty
MesajKonu: Veri Tabanı Yönetim Sistemi Geçen Yıl Soruları   Veri Tabanı Yönetim Sistemi Geçen Yıl Soruları Icon_minitime130/11/2010, 19:20

Geçen Yılın Soruları

1)Veri Nedir?

2)Veri Tabanı Nedir?

3)Veritabanı Sistemleri Ne İşe Yarar?

4)Dr. Cot Kurallarına 5 Tane Örnek Veriniz ve 1 tanesini Açıklayınız?

5)Müşteri Tablosu İle İlgili Tablo?

6)Primary Key,Foreing Key,Normalizasyon nedir?

7)Tablo ile ilgili 1 Soru?

8)Sipariş Tablosu Sorusu?

Anahtar Kelimeler:
İnternet Ve Ağ Teknolojileri,Internet And Network Technologies,mku,otomasyon,mustafa kemal üniversitesi,kırıkhan meslek yüksek okulu,facebook,login,msn,google,tk,ivat,netvork.tk ,lise.mezunuyuz.biz,İnternet Ve Ağ Teknolojileri,Internet And Network Technologies,mku,otomasyon,mustafa kemal üniversitesi,kırıkhan meslek yüksek okulu,facebook,login,msn,google,ivat.tk,netvork.tk ,lise.mezunuyuz.biz,mku, netvork, tk, network, kırıkhan, myo, mustafa kemal üniversitesi, hatay, ağ, teknoloji, ders, notları, accesspoint, wireless, anten, İnternet Ve ağ,mustafa,kemal,üniversitesi,MKU,Öğrenci Otomasyonu,cyber-wikileaks.tk,ipvat,networq,tk
http://www.mehmetgoksu.net

Veri Tabanı Yönetim Sistemi Geçen Yıl Soruları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Veri Tabanı Yönetim Sistemleri Geçen Yıl Soruları
» Veri Tabanı Yönetim Sistemleri Ders Notları
» Geçen Yılın Soruları
» Geçen Yılın Soruları
» SINAV ÇALIŞMA SORULARI