İnternet ve Ağ Teknolojileri Bölümü
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hatay - Mustafa Kemal Üniversitesi - Kırıkhan Meslek Yüksekokulu- İnternet Ve Ağ Teknolojileri

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İletişimİletişim  
Siteden Faydalanabilmek İçin Lütfen Siteye Üye Olunuz..!! Her türlü istek,öneri ve şikayetleriniz için netvork.tk@hotmail.com ve www.netvork.tk@hotmail.com

Kim Korkar Unix'ten (Full Kitap)

YazarMesaj
Mehmet Göksu
Admin
Admin
Mehmet Göksu

Doğum tarihi : 24/06/90
Netvork.Tk@hotmail.com

Kim Korkar Unix'ten (Full Kitap) Empty
MesajKonu: Kim Korkar Unix'ten (Full Kitap)   Kim Korkar Unix'ten (Full Kitap) Icon_minitime122/12/2010, 19:49

LINUX İşletim Sistemini Öğrenmek İsteyenlere Süper Bir Kaynak

UNIX işletim sistemini öğrenmek isteyenler için hazırlanmıştır. Bilgisayar çevrelerinde "çok zor", "çok karışıkk" gibi tanımlanan UNIX işletim sisteminin aslında hiç de öyle olmadığını; tam tersine son derece sistematik, mantıklı, esnek ve yetenekli bir işletim sistemi olduğunu eğlenceli bir sekilde vurgulayan bir kitaptır.
Bu kitabın, son yıllarda adı çok duyulan LINUX işletim sistemini öğrenmek isteyenler için rahat bir başlangıç sağlayacağını düsünüyorum.
İndirmek İçin Aşağıdaki Linke Tıklayın;

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://www.mehmetgoksu.net

Kim Korkar Unix'ten (Full Kitap)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayko Çepkin Diskografi-Full Albümler-
» İnternet Download Manager Son Sürümü (Full,Crackli)
» Laptop Onarım/Tamir Görsel Eğitim Seti Full HD
» Grup Seksen Dört-Akıyor Zaman (Full Albüm)_2011